راهنمای خرید مواد دندانپزشکی

تاریخ انتشار : 2016/08/10

راهنمای خرید مواد دندانپزشکی

قیمت و موجودی کالاها:
تمام قیمت های مندرج در سایت براساس آخرین اطلاعات و تغییرات بروز میباشند. اقلام قابل مشاهده در سایت موجود میباشند و تنها در غیر اینصورت وضعیت موجودی آنها به “اتمام موجودی” تغییر کرده و بر روی سایت قابل مشاهده اند.

پرداخت وجه:

پرداخت وجه سفارشات به صورتهای ذیل امکانپذیر میباشد:
پرداخت نقدی زمان تحویل کالا (تنها مخصوص شهروندان تهرانی): خریداران تهرانی پس از دریافت کالا در محل مورد خود  می توانند وجه سفارش را بصورت نقدی و یا از یا واریز وجه به حساب یا کارت میتوانند پرداخت نمایند. برای استفاده از این نوع پرداخت لطفا از قبل از ارسال با آریاگستر هماهنگ کنید هماهنگی نمایید.

 

واریز به حساب (برای کلیه خریداران): از آنجائیکه تحویل کالا در خارج از شهر تهران توسط خدمات پستی پیشتاز  انجام می‌پذیرد، پرداخت وجه بصورت واریز به حساب قبل از ارسال کالا امکانپذیر می‌باشد.

 تحویل کالا:
در هنگام تحویل کالا نسخه چاپی از صورتحساب که دارای امضا و مهر آریا گستر می باشد. تحویل خریدار می گردد. یک نسخه از فاکتور فروش نیز به صورت خودکار به آدرس ایمیل مشتریان عزیز ارسال میشود.

سایر نقاط کشور: حمل و تحویل کالا در سایر شهرهای کشور با توجه به مقصد و یا نوع کالا از طریق پست پیشتاز یا باربری و یا تیپاکس (برای اقلام خاص و یا در صورت درخواست مشتری) می‌باشد تاییدیه تحویل محموله پستی به خریدار از طرف شرکت پست، به منزله دریافت سفارش از طرف خریدار می باشد. کالا(های) خریداری شده حداکثر تا هفت روز به شرط باز نشدن بسته بندی اصلی قابل برگشت خواهند بود.

روند بازگرداندن کالا و باز پرداخت وجه:
تمامی کالاهای ارسالی تهران و شهرستان ها تا مدت ۵ روز کاری زمان تست دارند و قابل مرجوع شدن می باشند. چنانچه در این مدت هرگونه اشکال یا نقص فنی توسط خریدار در کالا مشاهده شود، پس از تماس با ما مرجوع نمودن، تعویض و باز پرداخت وجه خواهد بود.  مشتریان شهرستان هم میتوانند از طریق پست کالای خود را مرجوع نمایند. چنانچه ارجاع کالا از شهرستان به دلیل هر گونه نقص فنی باشد.